2 pokoje, Gdynia Grabówek, mieszkanie gotowe do zamieszkania!
2 pokoje, Gdynia Grabówek, mieszkanie gotowe do zamieszkania!
cena: 369 000
cena/m2: 10 444,38
powierzchnia: 35,33 m2

0% prowizji! Prowizję pokrywa strona sprzedająca.


Mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 35,33m2, usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. Na metraż składa się: salon (około 15m2), kuchnia (około 4m2), sypialnia (około 10m2), łazienka (około 2,5m2) oraz przedpokój (około 3,5m2). W salonie oraz sypialni położone są panele. W kuchni oraz łazience - płytki. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone. W sypialni łóżko, komoda oraz szafa. W salonie narożna sofa, stół z krzesłami oraz komoda. W przedpokoju pojemna szafa. Kuchnia wyposażona jest w lodówkę, płytę indukcyjną, piekarnik oraz pralkę. Całe wyposażenie widoczne na zdjęciach.


Dzięki południowej ekspozycji okien, mieszkanie jest ciepłe i nasłonecznione. Mieszkanie jest bardzo przytulne. W 2018 roku przeprowadzony został generalny remont. Wymieniona została takze instalacja elektryczna oraz wodnokanalizacyjna.
Nieruchomość znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Dogodny dojazd zarówno do centrum Gdyni, jak i do Obwodnicy Trójmiasta. W niedalekiej odległości, zarówno przystanek ZKM jak i stacja SKM. W pobliżu także pełne zaplecze handlowo - usługowe (Biedronka, Kaufland, Lidl). Niedaleko znajdują się szkoły oraz Uniwersytet Morski. W pobliżu także Trójmiejski Park Krajobrazowy. Nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję


Przed blokiem dużo miejsc parkingowych dla mieszkańców. Oddzielone są bramą na pilota. Do mieszkania przynależą dwie piwnice, o łącznej wielkości ponad 8m2.


Latem opłaty wynoszą około 400 zł, zimą około 480 zł. Mieszkanie dostępne od 1 października.
Oferujemy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszych warunków kredytu hipotecznego jak również skorzystania z preferencyjnych stawek u współpracującej z nami kancelarii Notarialnej.


Zapraszamy na prezentację!